6 مورد از قوانین سئو برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین

راه‌اندازی کسب و کار آنلاین

راه‌اندازی کسب و کار آنلاین باید با درنظر گرفتن قوانین و دستورالعمل هایی صورت بگیرد تا دستیابی به موفقیت امکان پذیر شود.

یکی از اصلی ترین روش ها برای کسب موفقیت در کسب و کارها ، ایجاد وب سایت های آنلاین برای معرفی محصولات و ارائه خدمات به کاربران می باشد. در این راستا باید تمامی اقداماتی که برای رشد و پیشرفت وب سایت ها لازم می باشد ، انجام شود. رعایت کردن قوانین سئو می تواند به ارتقاء رتبه وب سایت کمک کند. برای راه اندازی وب سایت باید به برنامه نویسی سایت ، طراحی گرافیکی سایت ، امنیت و … توجه نمود. در ادامه به بررسی 6 قانون سئو که می تواند به راه اندازی یک وب سایت موفق کمک کند ، می پردازیم.

آشنایی با قوانین سئو

مجموعه ای از فعالیت هایی که برای بهبود رتبه سایت در موتورهای جستجو انجام می شود ، قوانین و دستورالعمل های سئو می باشند. موتورهای جستجو از جمله گوگل ، اصولی را برای معرفی سایت های با کیفیت و برتر ارائه نموده است. این اصول می تواند به پیشرفت و رشد وب سایت شما کمک کند و وب سایت شما را به صفحات اول نتایج جستجو انتقال دهد.

مهمترین قوانین اثرگذار سئو برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین

مهمترین  قوانین برای اثر گذاری سئو در کسب و کار آنلاین به شرح زیر است:

سرعت سایت و کسب و کار آنلاین

سرعت بارگذاری وب سایت ، از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. کاربران اینترنتی همواره به سرعت اهمیت زیادی می دهند. زمان برای آنها بسیار مهم است. سایتی که دیر بارگذاری می شود ، حوصله کاربر را سر می برد و شاید کاربر را از ورود به سایت منصرف کند.

اقدامات زیادی می توان برای افزایش سرعت بارگذاری وب سایت انجام داد. انتخاب یک هاست مناسب برای وب سایت ، اثر زیادی روی سرعت بارگذاری وب سایت دارد. با توجه به انواع سرویس های میزبانی شامل هاست ابری ، هاست اشتراکی ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی و … یک هاست مناسب برای وب سایت خود انتخاب کنید.

 

راه‌اندازی کسب و کار آنلاین

ثبت نقشه سایت در گوگل ، از قوانین سئو برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین

ثبت نقشه سایت ، از مهمترین اقداماتی است که باید هنگام راه اندازی وب سایت انجام داد. این اقدام سبب می شود که ربات ها ، وب سایت ها را سریعتر و آسان تر ایندکس کنند. ثبت نقشه سایت ، کار دشواری نیست و به راحتی امکان پذیر است.

ریسپانسیو یا سازگاری

یکی دیگر از قوانین سئو برای موفقیت وب سایت ها ، ریسپانسیو یا سازگاری می باشد. طراحی سایت باید به صورتی باشد که در همه ی سیستم ها مانند کامپیوتر ، تبلت ، گوشی همراه و … قابل نمایش باشد. در صورتی که طراحی وب سایت شما به گونه ای باشد که برای صفحه نمایش گوشی مناسب نباشد ، درصد بسیار زیادی از کاربران اینترنتی را از دست خواهید داد. با توجه به اینکه تعداد کاربران اینترنتی که از گوشی موبایل استفاده می کنند بسیار زیاد است ، بایستی به طراحی سازگار با گوشی همراه توجه نمود. ریسپانسیو بودن سایت ( سازگاری با صفحه نمایش تمامی سیستم ها ) ، از فاکتورهای مهم برای ارتقاء رتبه وب سایت ها می باشد.

آنالیز ساختار لینک های داخلی وب سایت

یکی دیگر از قوانین سئو که برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین مورد توجه است ، بررسی ساختار لینک های داخلی می باشد. سئو به دو شیوه داخلی و خارجی صورت می گیرد. از مهمترین موارد در سئو داخلی ، آنالیز لینک های داخلی است. با بررسی لینک های داخلی با کمک ابزارهای مربوطه ، می توان لینک های شکسته و دارای مشکل را شناسایی نمود.

بک لینک گذاری برای بهبود مشاغل آنلاین

بک لینک گذاری در سایت هایی که بازدیدکنندگان زیادی دارند ، اثرگذاری زیادی در بهبود رتبه سئوسایت دارد. بسیاری از وب سایت ها جایگاه خود را تثبیت نموده اند و کاربران زیادی دارند. در صورتی که لینکی از سایت شما در این وب سایت ها قرار داده شود ، کاربران زیادی را به وب سایت شما ارجاع می دهند.

بهینه سازی محتوا ، از قوانین سئو برای راه‌اندازی کسب و کار آنلاین

 

راه‌اندازی کسب و کار آنلاین

بهینه سازی محتوا ، قانون مهمی می باشد که برای گوگل اهمیت زیادی دارد. تولید محتوای با کیفیت و با ارزش ، در ارتقاء رتبه سئو سایت اثرگذار است. در این راستا از کلیدواژه های مناسب، محتواهای یونیک استفاده نمایید و تصاویر کم حجم و با کیفیت را در وب سایت خود قرار دهید.

در راستای افزایش اطلاعات درباره کلید واژه مناسب، به صفحه کلمات کلیدی طولانی مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *