درباره ما

معرفی مرکز داده مبین

مرکز داده مبین ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی اختصاصی، سرورهای مجازی و کولوکیشن مطابق با استانداردهای جهانی است . کلیه سرورهای مرکز داده مبین ، از نظر سخت افزاری و نرم افزاری از آخرین تکنولوژی روز بهره مند می باشند ، و ما شما را برای داشتن بهترین سرویس یاری می کنیم و همواره در حال بروزرسانی خدمات و سرویسهای خود هستیم . همچنین تیم پشتیبانی و خدمات ما همواره آماده به کار بوده و شما را در هیچ مشکلی تنها نخواهیم گذاشت ، ما آرامش را برای شما در ارائه خدمات فراهم می آوریم .

چرا مرکز داده مبین ؟

پاسخگویی مناسب

تیم پشتیبانی مرکز داده مبین همواره با صبر و شکیبایی پاسخگوی مشکلات شما بوده و تا رفع ایراد شمارا همیاری خواهند نمود . در طول 24 ساعت و تمام روزهای سال از طریق تلفن و ایمیل با شما در ارتباط خواهیم بود .

آسایش خیال

همکاری با سازمانها و شرکت های بزرگ برای شما ایجاد آرامش می نماید که مرکز داده مبین هرگز در ارائه خدمات کوتاهی نخواهد کرد و همواره سرویسهای خود را پایدار نگه خواهد داشت ، در نتیجه آرامش را برای شما فراهم خواهد نمود .

تجهیزات بروز

استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزايش پايداري و طول عمر سرورها و همچنين كاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعي‌هاي احتمالي سرورهاست. مرکز داده مبین از سرورهای قدرتمند و بروز جهت سرویس دهی استفاده می کند.

مانیتوریگ اتوماتیک

کلیه سرویسهای ما از طریق نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار بصورت مداوم در حال تست می باشند و در صورت بروز اختلال در هر سرویس ، مدیران مربوطه از طریق ایمیل و SMS و مسنجر از مشکل مطلع شده سریعا دست به کار جهت رفع مشکل می شوند.

شبکه ای بی نظیر

دارای ظرفیت بالای سوئیچینگ و روتینگ که پاسخگوی نیاز همه کاربران می باشد . دارای چندین بک بون اصلی برای از بین نرفتن ارتباطات . کنترل و مانیتورینگ کلیه سوئیچها و پورتها.

بکاپ کامل اطلاعات

ما همواره چندین نسخه پشتیبانی از سرورهای خود تهیه می کنیم تا در هنگام بروز مشکل بتوانیم از آنها استفاده کنیم و با کمترین اتلاف وقت سرویسها را از بکاپهای موجود مجدد بالا آوریم .

خط مشی کیفیت

ارائه خدمات سریع و آسان با هزینه مناسب و ایجاد آرامش و امنیت از خرید برای مشتریان محترم ، همچنین ارائه راه کارهای سازمانی مناسب با رویکرد ارائه خدمات نوآورانه و بروز.

چشم انداز

محبوب ترین و بروز ترین دیتا سنتر ایران باشیم و نیمی از سهم بازار دیتا سنترها و خدمات سرور های ابری و اختصاصی را در اختیار داشته باشیم .

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم

با سرویس های میزبانی مبین با خیال راحت به توسعه کسب و کارتان بپردازید.

1000+

مشتریان ما

200+

پروژه ها

3000+

تیکت ها

5 سال

سابقه