بهترین vps ایرانی

best vps

سرور ایرانی چیست ؟ بهترین vps ایرانی چیست؟ آیا می خواهید بهترین vps ایرانی را تهیه کنید و از آن در راستای هدف خود استفاده نمایید؟

همان طور که می دانید این سرور مخفف عبارت virtual private server است که همان سرور خصوصی مجازی است و فضای سرور را به شکل اختصاصی در اختیار شما قرار می دهد و باعث می شود که فضایی که به شما تعلق یافته است، در اختیار دیگران قرار نگیرد.

در ایران شرکت های مختلفی به ارائه سرور مجازی می پردازند که در وب سایت مرکز داده مبین قصد داریم بهترین vps ایرانی را به شما عزیزان معرفی کنیم.

Vps ایرانی به چه معناست؟

به صورت کلی به معنای سرور هایی هستند که در داخل ایران ارائه داده می شوند.

سرور مجازی که در داخل ایران ارائه داده می شود در مقایسه با سرور های خارجی از سرعت بالاتری برخوردار هستند و هزینه مورد نیاز برای استفاده از آنها بسیار مناسب تر است.

علاوه بر آن دسترسی پیدا کردن به این سرور ها بسیار راحت تر از سرور های خارجی است و بر اساس این دلایل سرور ایرانی طرفدار زیادی در کشور دارد و تمایل برای خرید آن بسیار زیاد است.

بهترین vps ایرانی:

از بهترین شرکت های ارائه دهنده آن، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مرکز داده مبین:

شرکت مرکز داده مبین ارائه دهنده سرور مجازی به دو شکل لینوکسی و ویندوزی است. سرور هایی که توسط این شرکت ارائه داده می شوند به گونه ای هستند که با استفاده از آنها در صورت تمایل می توانید منابع خود را تا ده هسته cpu و رم 64 gig افزایش دهید.

سرور مجازی ویندوزی و سرور مجازی لینوکسی که در این وب سایت ارائه داده می شوند به شرح زیر هستند:

سرور مجازی ویندوزی:

سرور مجازی ویندوزی محبوبیت بسیار بالایی دارد و آن را می توان با قیمت مناسب از مرکز داده مبین تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. این سرور از سخت افزار ها و منابع مجازی ساز قوی تشکیل شده است که امکان دسترسی کامل بر روی این سرور وجود دارد.

سرور مجازی لینوکسی:

سرور مجازی لینوکسی به صورت سیستم عامل های پایه ای هستند که بر روی لینوکس نصب می شوند و کاربران با دسترسی به قسمت root از طریق ssh می توانند به این سرور دسترسی داشته باشند.

سخت افزارهایی که در سرور مجازی لینوکس استفاده شده اند از قدرت بسیار بالایی برخوردار هستند و با استفاده از مجازی ساز های متنوع سرعت و کیفیت بسیار بالایی دارند.

سرور لینوکس برای کاربران امکان استفاده از ماژول های پرطرفدار را فراهم کرده است و به کمک آن می توانید اکثریت برنامه ها را اجرا کنید. با این وجود اگر مایلید که از سایت سازهایی مانند:

Drupal استفاده کنید بهتر است که از سیستم عامل لینوکس استفاده کنید.

با این وجود یکی از بهترین vps ایرانی برای شما عزیزان توسط مرکز داده مبین ارائه می گردد و توصیه می شود که این نوع سرور ها را برای دریافت مزیت های آنها استفاده کنید.

مزایای سرور مجازی چیست؟

  • سرور مجازی بسیار سریع و قابل اعتماد است
  • ترافیک و حضور افراد دیگری که در شبکه هستند، بر روی سرعت شما تاثیر نمی گذارد
  • با استفاده از سرور مجازی می توانید به root سرور دسترسی پیدا کنید
  • تمامی فایل ها و دیتا بیس ها کاملا در امان هستند و سرور های همسایه به آن دسترسی ندارند
  • ارتقا پیدا کردن این سرور ها بسیار راحت است و می توانید آن را برای توسعه وب سایت استفاده کنید
  • در سرور مجازی و یا vps هزینه مقرون به صرفه ای را باید بپردازید
  • امکان نصب نرم افزار های خاص بر روی این سرور ها وجود دارد

بخش پایانی:

بهترین vps ایرانی را برای شما عزیزان تحت بررسی قرار دادیم و به شما توصیه می کنیم که اگر قصد استفاده از سرور های ایرانی را دارید، از مرکز داده مبین کمک دریافت کنید و خرید سرور خود را از طریق این سایت انجام دهید.

در مرکز داده مبین در قسمت سرور مجازی می توانید بسته های مختلف سرور مجازی را مشاهده کنید که هر کدام شرایط و ویژگی های مخصوص به خود را دارند و سپس بسته سرور مورد نظر خود را به راحتی خریداری کنید.

بیشتر بدانید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *